Тепер, коли ви знаєте різні часові рамки, доступні на торгових діаграмах, вам було б легше зрозуміти багаторазовий аналіз часових рамок.

Багаторазовий часовий аналіз - це акт розгляду більш ніж одного із зазначених вище часових рамок для прийняття торгових рішень.

Чи не хочете ви взяти trade що підтримується лише одним із вищезазначених часових рамок або майже кожним другим часовим інтервалом на діаграмах?

Не плюй голосніше, я знаю твою відповідь.

Я знаю, що ти кричав, “підтриманий майже всіма часовими рамками” у верхній частині легенів. Хе-хе.

Якщо це те, що ви сказали, то вражене.

Я можу сказати, що ви зараз почали отримувати суть багаторазового аналізу часових рамок.

Метою перевірки кількох часових рамок перед будь-яким вступом є забезпечення високої ймовірності перемоги.

Це пояснюється тим, що запис, підтриманий кількома часовими рамками, звичайно, матиме більше шансів отримати певний прибуток, ніж той, який підтримується лише одним часовим періодом.

Що таке термін вступу?

Термін вступу

Термін входу визначається як той проміжок часу, який ви зазвичай використовуєте, коли робите записи або приймаєте trades.

Дещо tradeRS воліють входити trades на 1-хвилинний таймфрейм, оскільки інші віддають перевагу 5-хвилинному таймфрейму.

Інші все ж вважають за краще брати trades, перебуваючи на 15-хвилинному таймфреймі, тоді як інші роблять це на 1-годинному таймфреймі тощо.

Причина всього цього? Перевага.

Кожен trader має свої власні причини для внесення записів або прийому trades на тимчасові рамки, в які вони це роблять.

Тоді ви запитаєте себе, що спільного з тимчасовим аналізом?

риси
рейтинг
REGISTER

Все.

Пам’ятайте, кожен свічник у вибраний часовий проміжок часу є репрезентативним для часового проміжку.

Якщо ви вибрали 1-хвилинний проміжок часу, це також означає, що свічники сформуються за 1 хвилину.

І це може легко вплинути на ваш виграш.

Як записатися Trade Кілька часових рамок та перемога.

Тепер вам, мабуть, цікаво, чи ви зараз почнете шукати всі часові рамки і братимете лише trades підтримується всіма часовими рамками.

Моменти, коли певне упередження підтримується всіма часовими рамками, про які ми говорили вище, можуть бути рідкісними і дуже рідкісними.

Це залишає trader заплутаний, якщо ми кажемо, що установка повинна підтримуватися всіма часовими рамками, перш ніж вони зможуть зробити запис.

Зараз я відчуваю хмару плутанини в атмосфері. Він.

Не хвилюйтеся.

Я не згадав нічого подібного до того, щоб ваша установка була підкріплена всіма часовими рамками.

риси
рейтинг
REGISTER

Якби я наважився це зробити, я міг би також убити всю вашу торгову кар’єру, бо те, що я кажу, майже неможливе.

То що тоді?

Як здійснюється багаторазовий аналіз часових рамок?

Які часові рамки ви дивитесь, а які ігноруєте?

Чому ви дивитесь на деякі часові рамки, а потім надаєте іншим широке спальне місце?

Ось деякі торгові питання, на які ми відповімо в цій публікації.

Відповідаючи на такі запитання, ми будемо розглядати питання, як це робити trade безліч часових рамок і виграти в Olymp Trade.

Ми не приїхали сюди, щоб продути свої рахунки або завантажити їх грошима, а потім нічого не робити. Ми тут, щоб виграти і заробити трохи грошей, так?

Тоді давайте продовжимо.

Як розпочати аналіз множинних часових рамок.

Була причина, чому одразу після визначення багаторазового аналізу часових рамок ми продовжили визначати та говорити про часові рамки вступу.

риси
рейтинг
REGISTER

Якщо ви добре пам’ятаєте, ми згадали, що часові рамки вступу мають усе спільне з багаточасовим аналізом.

Ми погодились, що дивитися на всі часові рамки, які існують, є нудним і майже завжди породжує плутанину.

Ми також погоджуємось, що багаторазовий аналіз часових рамок - це потужна техніка торгівлі і вигідна, якщо використовувати її належним чином.

Тож як правильно використовувати багаторазовий аналіз часу?

Як ви робите багаторазовий аналіз? Давай дізнаємось.

Ось кроки для проведення багаторазового аналізу часових рамок, їх торгівлі та виграшу:

• Встановіть свій термін вступу.
  • Визначте підходящі більш високі часові рамки.
  • Встановіть поточні коливання на вищому таймфреймі.
  • Поверніться до строку вступу.
  • Визначте сигнал вступу на таймфреймі вступу.
  • Зробіть запис.
  • Запам’ятайте управління грошима.
  1. Встановлення терміну вступу.

Ми визначили часовий проміжок входу як той проміжок часу, який ви зазвичай використовуєте, коли робите записи або приймаєте trades.

Інші все ж вважають за краще брати trades на 15-хвилинному або 30-хвилинному таймфреймі, тоді як інші роблять це на 1-годинному таймфреймі.

Не будьте в шоці, коли знайдете гойдалки tradeтих, хто віддає перевагу внесенню записів у часові рамки H4, D1 або W1.

Тож які часові рамки ви віддаєте перевагу заявкам?

У вас є власні причини для вибору цього строку, і це нормально робити. Після встановлення цього часового проміжку можна переходити до наступного кроку.

1. Визначення відповідних більш високих часових рамок.

Ось де гума стикається зі стрижнем.

Саме тут звертається значимість багаточасового аналізу, і тому потрібна велика увага.

Що ми маємо на увазі під відповідним вищим часовим інтервалом?

Чи є щось на зразок відповідного вищого таймфрейму?

Чи не всі вищі часові рамки придатні для багаточасового аналізу?

Хороші питання тут.

Для початку підходящий вищий часовий проміжок визначається виходячи з вашого проміжку вступу.

Що стосується вподобаних вами часових рамок, то не всі вищі часові рамки тоді будуть придатними для багаточасового аналізу.

Тільки конкретні будуть придатні для перегляду, і тому так, є щось на зразок відповідного вищого часового проміжку.

То як, на біса, ти використовуєш свій часовий проміжок, щоб визначити підходящий вищий часовий проміжок, щоб вплинути на твій багаточасовий аналіз?

Розслабтеся, це досить просто, як ви згодом дізнаєтесь.

Ви коли-небудь чули про щось, відоме як фактор 4-6?

Фактор 4-6 це те, що ми використовуємо для визначення підходящого вищого таймфрейму для багаточасових торгів на основі вашого таймфрейму вступу.

Це означає, що відповідні вищі часові рамки для різних часових рамк вступу будуть отримані шляхом множення часових рамок входу на 4, 5 або 6.

Ось технічні характеристики:

Термін вступу Підходящий більш високий термін
1 хвилина (M1) 5 хвилина (M5)
5 хвилина (M5) 30 хвилина (M30)
15 хвилина (M15) Час 1 (H1)
Час 1 (H1) Час 4 (H4)
Час 4 (H4) 1 день (D1)
1 день (D1) Один тиждень (W1)
1 тиждень (W1) 1 місяць (MN)

Підходящий більш високий термін

1. Встановлення поточного коливання на вищих часових межах.

Яка поведінка ціни на вищому таймфреймі?

Ринок згуртується вгору, вниз чи консолідується?

риси
рейтинг
REGISTER

Це те, що буде диктувати, чим ви збираєтесь займатися у вступний термін.

Буде зображений висхідний тренд, коли ціна на вищому таймфреймі робить вищі максимуми та нижчі мінімуми.

Ви знаєте, що ніколи не можна боротися з трендом, а скоріше з ним подружитися, тому довгі позиції тут будуть найбільш доречними, але не на цьому етапі.

З іншого боку, спадний тренд відображається на вищому таймфреймі ціною, що робить нижчі мінімуми та нижчі максимуми.

Тут найкраще підійдуть короткі позиції, оскільки тенденція йде донизу, але не на цьому кроці.

Консолідуючий або нерішучий ринок - це коли ціна на вищому таймфреймі не робить ні вищих, ні найвищих мінімумів, ні нижчих і нижчих максимумів.

Ринок просто коливається в межах каналу або необмежено довго.

Це небезпечно trade на нерішучому ринку, і тому ви воліли б утриматися.

Тепер ви добре зробили, встановивши загальний напрямок ринку на більш високих часових межах.

Але чи насправді цього ми прагнемо досягти на цьому кроці?

Tмета цього кроку "встановлення поточного коливання на вищих часових межах".

Тому вам слід зосередитись більше на поточних коливаннях, а не на загальній тенденції.

Так, ринок може знаходитись у загальному висхідному тренді, але поточні коливання або відставання ціни, що формується, падають і навпаки.

Ми маємо інтерес саме до тих махів чи ніг, які формуються в даний час.

Коливання струму

1. Поверніться до строку вступу.

Чи були ви на відповідному вищому таймфреймі і встановили поточні коливання?

Тоді ви добре зробили.

Пам’ятайте напрямок поточного коливання, а потім виберіть бажаний таймфрейм входу, яким ви були до того, як вибрали відповідний більш високий таймфрейм.

Не помиліться, вибравши інший нижчий часовий проміжок, ніж той, який ви використовували для встановлення вищого часового рамок.

1. Визначте сигнал вступу на таймфреймі вступу.

Ви все ще пам’ятаєте про напрямок поточного коливання, який ви отримали на відповідному вищому таймфреймі?

Якщо ви цього не зробите, ви все одно можете перейти до вищого таймфрейму та підтвердити, а потім повернутися сюди на час входу.

Тепер ви будете використовувати напрямок поточного коливання ціни на відповідному вищому таймфреймі, щоб знайти записи, що відповідають цьому напрямку на таймфреймі входу.

Лише тоді ви зможете зробити запис у напрямку поточного коливання, встановленого у відповідний більш високий проміжок часу.

Що я маю на увазі насправді?

Поточні коливання вгору Бичачий сигнал
Струм коливання вниз Ведмежий сигнал
Поточні коливання незрозумілі Немає сигналу

Ведмежий сигнал

1. Зробіть запис.

Ви встановили сигнал на таймфреймі входу, який відповідає напрямку поточного коливання вищого таймфрейму? Тоді пора брати trades відповідно до отриманих сигналів.

Напрям коливання струму на відповідному вищому таймфреймі Сигнал про вступ, який слід шукати на таймфреймі вступу Вступ для внесення
Поточні коливання вгору Бичачий сигнал Введіть позицію Buy або Long
Струм коливання вниз Ведмежий сигнал Введіть продаж або коротку позицію
Поточні коливання незрозумілі Немає сигналу Не вносити

Підходящий більш високий таймфрейм для багаторазової торгівлі

1. Запам’ятайте управління грошима.

Мета цієї публікації - встановити, як це робити trade кілька таймфреймів і виграй.

Ви не можете виграти, якщо ігноруєте управління грошима, навіть якщо дотримуєтесь усього іншого, про що ми говорили.

Чи я в будь-якому з моїх висловлень згадував, що багаторазовий аналіз часових рамок є бездоганним і незламною стратегією?

Ні, я цього не зробив, і це означає, що всі торгові стратегії, включаючи цю, щось засмоктують і не є на 100% ефективними.

Все, що я сказав, - це наголосити на тому, що управління грошима ніколи не повинно залишатися поза увагою.

Ви бачите замовлення Stop Loss, якими ви користувались раніше?

А як щодо мінімального розміру партії, який ви практикували з моменту початку торгівлі?

Я знаю, що ви також використовували Тейк Профіт.

Продовжуйте використовувати такі для кращих результатів.

Підведенню.

Чи був цей пост, "як це робити trade численні часові рамки та виграш 'вирішено задовільно?

Давайте поговоримо в розділі коментарів.